DTS20W21-11PB
Hua Hua
Tau Wae: DTS20W21-11PB
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 11POS FLANGE W/PINS
Ngā Rauemi: DTS20W21-11PB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DTS20W21-11PB
Tau Wae DTS20W21-11PB Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 11POS FLANGE W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1966 pcs Pepa Raraunga DTS20W21-11PB.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DDTS20W21-11PB
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 11
Momo Tae Panel Mount, Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga DTS20W21-11PB
Kua whakaratohia te Taimana Nui 21-11 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 11POS FLANGE W/PINS
Whakatauranga onamata 23A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea B Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DTS20W21-11PBC021
DTS20W21-11PBC021
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: RECP ASSY
I roto i te taonga: 2279 pcs
Tikiake: DTS20W21-11PBC021.pdf
RFQ
DTS20W21-11PAC021
DTS20W21-11PAC021
Whakaahuatanga: RECP ASSY
I roto i te taonga: 2066 pcs
Tikiake: DTS20W21-11PAC021.pdf
RFQ
DTS20W21-11PB [V001]
DTS20W21-11PB [V001]
Tikiake: DTS20W21-11PB [V001].pdf
DTS20W21-11PB-LC
DTS20W21-11PB-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 11POS PNL MT