DTS20W21-11JA
Hua Hua
Tau Wae: DTS20W21-11JA
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 11POS FLANGE W/SKT
Ngā Rauemi: DTS20W21-11JA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DTS20W21-11JA
Tau Wae DTS20W21-11JA Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 11POS FLANGE W/SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1777 pcs Pepa Raraunga DTS20W21-11JA.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DDTS20W21-11JA
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 11
Momo Tae Panel Mount, Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga DTS20W21-11JA
Kua whakaratohia te Taimana Nui 21-11 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 11 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 11POS FLANGE W/SKT
Whakatauranga onamata 23A I teie nei - Max / Whakapā Threaded