DTS20W15-18SE
Hua Hua
Tau Wae: DTS20W15-18SE
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 18POS FLANGE W/SKT
Ngā Rauemi: DTS20W15-18SE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DTS20W15-18SE
Tau Wae DTS20W15-18SE Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 18POS FLANGE W/SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1862 pcs Pepa Raraunga DTS20W15-18SE.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DDTS20W15-18SE
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 18
Momo Tae Panel Mount, Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga DTS20W15-18SE
Kua whakaratohia te Taimana Nui 15-18 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 18POS FLANGE W/SKT
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Threaded