DTS20W15-15SA
Hua Hua
Tau Wae: DTS20W15-15SA
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 15POS FLANGE W/SKT
Ngā Rauemi: DTS20W15-15SA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DTS20W15-15SA
Tau Wae DTS20W15-15SA Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 15POS FLANGE W/SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2220 pcs Pepa Raraunga DTS20W15-15SA.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DDTS20W15-15SA
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 15
Momo Tae Panel Mount, Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga DTS20W15-15SA
Kua whakaratohia te Taimana Nui 15-15 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 15 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 15POS FLANGE W/SKT
Whakatauranga onamata 7.5A, 13A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea A Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DTS20W15-15PNC021
DTS20W15-15PNC021
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: RECP ASSY
I roto i te taonga: 2069 pcs
Tikiake: DTS20W15-15PNC021.pdf
RFQ
DTS20W15-15SA-LC
DTS20W15-15SA-LC
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT FLANGE 15POS SKT
I roto i te taonga: 3086 pcs
Tikiake: DTS20W15-15SA-LC.pdf
RFQ
DTS20W15-15SA-6149
DTS20W15-15SA-6149
Whakaahuatanga: SQUARE FLANGE RECEPTACLE
Tikiake: DTS20W15-15SA-6149.pdf
DTS20W15-15PN-LC
DTS20W15-15PN-LC
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT FLANGE 15POS PIN