DTS20W15-15HN-LC
Hua Hua
Tau Wae: DTS20W15-15HN-LC
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 15POS FLANGE W/PINS
Ngā Rauemi: DTS20W15-15HN-LC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DTS20W15-15HN-LC
Tau Wae DTS20W15-15HN-LC Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 15POS FLANGE W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2525 pcs Pepa Raraunga DTS20W15-15HN-LC.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 16 (1), 20 (14) Whakamahi Shielded
Patohia nga huanga Environment Resistant Momo For Male Pins
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Olive Drab Ētahi Ingoa DDTS20W15-15HN-LC
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 15
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga DTS20W15-15HN-LC
Kua whakaratohia te Taimana Nui 15-15 Kōkuhu Rauemi -
Kei roto - Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 15 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Whakaahuatanga CONN RCPT 15POS FLANGE W/PINS