DTS20F25-61PD
Hua Hua
Tau Wae: DTS20F25-61PD
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 61POS FLANGE W/PINS
Ngā Rauemi: DTS20F25-61PD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DTS20F25-61PD
Tau Wae DTS20F25-61PD Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 61POS FLANGE W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1288 pcs Pepa Raraunga DTS20F25-61PD.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Nickel Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DDTS20F25-61PD
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 61
Momo Tae Panel Mount, Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga DTS20F25-61PD
Kua whakaratohia te Taimana Nui 25-61 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 61POS FLANGE W/PINS
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea D Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DTS20F25-61PD3028
DTS20F25-61PD3028
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: DTS20F25-61PD-3028
I roto i te taonga: 1451 pcs
Tikiake: DTS20F25-61PD3028.pdf
RFQ
DTS20F25-61PD [V001]
DTS20F25-61PD [V001]
Whakaahuatanga: RECP ASSY
I roto i te taonga: 2123 pcs
Tikiake: DTS20F25-61PD [V001].pdf
RFQ
DTS20F25-61PD-LC
DTS20F25-61PD-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 61POS PNL MT