DTS20F25-19SN
Hua Hua
Tau Wae: DTS20F25-19SN
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT
Ngā Rauemi: DTS20F25-19SN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DTS20F25-19SN
Tau Wae DTS20F25-19SN Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1495 pcs Pepa Raraunga DTS20F25-19SN.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Nickel Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DDTS20F25-19SN
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 19
Momo Tae Panel Mount, Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga DTS20F25-19SN
Kua whakaratohia te Taimana Nui 25-19 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT
Whakatauranga onamata 23A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea N (Normal) Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DTS20F25-19SN3028
DTS20F25-19SN3028
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: DTS20F25-19SN-3028
I roto i te taonga: 1811 pcs
Tikiake: DTS20F25-19SN3028.pdf
RFQ
DTS20F25-19SE-6149
DTS20F25-19SE-6149
Whakaahuatanga: SQUARE FLANGE RECEPTACLE
I roto i te taonga: 3251 pcs
Tikiake: DTS20F25-19SE-6149.pdf
RFQ
DTS20F25-19SN-6149 [V001]
DTS20F25-19SN-6149 [V001]
Whakaahuatanga: RECP ASSY
Tikiake: DTS20F25-19SN-6149 [V001].pdf
DTS20F25-19SN-6149
DTS20F25-19SN-6149
Tikiake: DTS20F25-19SN-6149.pdf
DTS20F25-19SE-LC
DTS20F25-19SE-LC
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT FLANGE 19POS SKT
Tikiake: DTS20F25-19SE-LC.pdf
DTS20F25-19SEC021
DTS20F25-19SEC021
Whakaahuatanga: RECP ASSY
Tikiake: DTS20F25-19SEC021.pdf
DTS20F25-19SN-LC
DTS20F25-19SN-LC