DTS20F23-55PN
Hua Hua
Tau Wae: DTS20F23-55PN
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 55POS FLANGE W/PINS
Ngā Rauemi: DTS20F23-55PN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DTS20F23-55PN
Tau Wae DTS20F23-55PN Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 55POS FLANGE W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1454 pcs Pepa Raraunga DTS20F23-55PN.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Nickel Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DDTS20F23-55PN
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 55
Momo Tae Panel Mount, Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga DTS20F23-55PN
Kua whakaratohia te Taimana Nui 23-55 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 55POS FLANGE W/PINS
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Threaded