DTS20F23-21SD
Hua Hua
Tau Wae: DTS20F23-21SD
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 21POS FLANGE W/SKT
Ngā Rauemi: DTS20F23-21SD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DTS20F23-21SD
Tau Wae DTS20F23-21SD Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 21POS FLANGE W/SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1492 pcs Pepa Raraunga DTS20F23-21SD.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Nickel Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DDTS20F23-21SD
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 21
Momo Tae Panel Mount, Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga DTS20F23-21SD
Kua whakaratohia te Taimana Nui 23-21 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 21 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 21POS FLANGE W/SKT
Whakatauranga onamata 13A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea D Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DTS20F23-21SD-LC
DTS20F23-21SD-LC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 21POS PNL MT
I roto i te taonga: 1953 pcs
Tikiake: DTS20F23-21SD-LC.pdf
RFQ
DTS20F23-21SC
DTS20F23-21SC
Whakaahuatanga: SQUARE FLANGE RECEPTACLE
I roto i te taonga: 1760 pcs
Tikiake: DTS20F23-21SC.pdf
RFQ
DTS20F23-21SD [V001]
DTS20F23-21SD [V001]
Whakaahuatanga: RECP ASSY
Tikiake: DTS20F23-21SD [V001].pdf
DTS20F23-21SC-6149
DTS20F23-21SC-6149
Tikiake: DTS20F23-21SC-6149.pdf
DTS20F23-21SC-6149 [V001]
DTS20F23-21SC-6149 [V001]
Whakaahuatanga: RECP ASSY
Tikiake: DTS20F23-21SC-6149 [V001].pdf
DTS20F23-21SB-LC
DTS20F23-21SB-LC
Tikiake: DTS20F23-21SB-LC.pdf
DTS20F23-21SD-6149 [V001]
DTS20F23-21SD-6149 [V001]
Tikiake: DTS20F23-21SD-6149 [V001].pdf
DTS20F23-21SE
DTS20F23-21SE
Tikiake: DTS20F23-21SE.pdf
DTS20F23-21SD
DTS20F23-21SD
Tikiake: DTS20F23-21SD.pdf
DTS20F23-21SC [V001]
DTS20F23-21SC [V001]
Tikiake: DTS20F23-21SC [V001].pdf
DTS20F23-21SC-LC
DTS20F23-21SC-LC
Tikiake: DTS20F23-21SC-LC.pdf
DTS20F23-21SD-6149
DTS20F23-21SD-6149
Tikiake: DTS20F23-21SD-6149.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel