DTS20F21-41SC-LC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DTS20F21-41SC-LC
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN HSG RCPT FLANGE 41POS SKT
Ngā Rauemi: DTS20F21-41SC-LC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DTS20F21-41SC-LC
Tau Wae DTS20F21-41SC-LC Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN HSG RCPT FLANGE 41POS SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1909 pcs Pepa Raraunga DTS20F21-41SC-LC.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 20 Whakamahi Shielded
Patohia nga huanga Environment Resistant Momo For Female Sockets
Aronga Whakatika Crimp Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti - Kua oti te Rei Aluminum Alloy
Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Silver Ētahi Ingoa DDTS20F21-41SC-LC
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 41
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga DTS20F21-41SC-LC
Kua whakaratohia te Taimana Nui 21-41 Kōkuhu Rauemi -
Kei roto - Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Whakaahuatanga CONN HSG RCPT FLANGE 41POS SKT