DTS20F21-16SE-LC
Hua Hua
Tau Wae: DTS20F21-16SE-LC
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN HSG RCPT FLANGE 16POS SKT
Ngā Rauemi: DTS20F21-16SE-LC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DTS20F21-16SE-LC
Tau Wae DTS20F21-16SE-LC Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN HSG RCPT FLANGE 16POS SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1590 pcs Pepa Raraunga DTS20F21-16SE-LC.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 16 Whakamahi Shielded
Patohia nga huanga Environment Resistant Momo For Female Sockets
Aronga Whakatika Crimp Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti - Kua oti te Rei Aluminum Alloy
Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Silver Ētahi Ingoa DDTS20F21-16SE-LC
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 16
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga DTS20F21-16SE-LC
Kua whakaratohia te Taimana Nui 21-16 Kōkuhu Rauemi -
Kei roto - Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 16 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Whakaahuatanga CONN HSG RCPT FLANGE 16POS SKT
I teie nei - Max / Whakapā Threaded Te whakakotahi i nga mea matai, te papa -
Ko te Hononga Nuturu Electroless Nickel Hoahoa Whakapā Plastic
Whakaaetanga Mea E Momo Hononga Receptacle Housing
Rauemi Ara Flange
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DTS20F21-16SN
DTS20F21-16SN
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 16POS GOLD CRIMP