DTS20F21-16SA
Hua Hua
Tau Wae: DTS20F21-16SA
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 16POS FLANGE W/SKT
Ngā Rauemi: DTS20F21-16SA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DTS20F21-16SA
Tau Wae DTS20F21-16SA Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 16POS FLANGE W/SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1351 pcs Pepa Raraunga DTS20F21-16SA.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Nickel Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DDTS20F21-16SA
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 16
Momo Tae Panel Mount, Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga DTS20F21-16SA
Kua whakaratohia te Taimana Nui 21-16 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 16POS FLANGE W/SKT
Whakatauranga onamata 13A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea A Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DTS20F21-16SAC021
DTS20F21-16SAC021
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: RECP ASSY
I roto i te taonga: 2300 pcs
Tikiake: DTS20F21-16SAC021.pdf
RFQ
DTS20F21-16SA-6149 [V001]
DTS20F21-16SA-6149 [V001]
Whakaahuatanga: RECP ASSY
I roto i te taonga: 3607 pcs
Tikiake: DTS20F21-16SA-6149 [V001].pdf
RFQ
DTS20F21-16PN-3028
DTS20F21-16PN-3028
Whakaahuatanga: DTS20F21-16PN-3028
Tikiake: DTS20F21-16PN-3028.pdf
DTS20F21-16SA-LC
DTS20F21-16SA-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 16POS PNL MT