DTS20F19-32PA
Hua Hua
Tau Wae: DTS20F19-32PA
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 32POS FLANGE W/PINS
Ngā Rauemi: DTS20F19-32PA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DTS20F19-32PA
Tau Wae DTS20F19-32PA Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 32POS FLANGE W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2196 pcs Pepa Raraunga DTS20F19-32PA.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Nickel Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DDTS20F19-32PA
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 32
Momo Tae Panel Mount, Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga DTS20F19-32PA
Kua whakaratohia te Taimana Nui 19-32 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 32POS FLANGE W/PINS
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea A Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DTS20F19-32PA3028
DTS20F19-32PA3028
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: DTS20F19-32PA-3028
I roto i te taonga: 2047 pcs
Tikiake: DTS20F19-32PA3028.pdf
RFQ
DTS20F19-32PA-LC
DTS20F19-32PA-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 32POS PNL MT
I roto i te taonga: 2968 pcs
Tikiake: DTS20F19-32PA-LC.pdf
RFQ
DTS20F19-32PA-6149 [V001]
DTS20F19-32PA-6149 [V001]
Whakaahuatanga: RECP ASSY
Tikiake: DTS20F19-32PA-6149 [V001].pdf
DTS20F19-32JD
DTS20F19-32JD
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP
Tikiake: DTS20F19-32JD.pdf
DTS20F19-32JD [V001]
DTS20F19-32JD [V001]
Whakaahuatanga: RECP ASSY
Tikiake: DTS20F19-32JD [V001].pdf
DTS20F19-32PA [V001]
DTS20F19-32PA [V001]
Tikiake: DTS20F19-32PA [V001].pdf
DTS20F19-32JE [V001]
DTS20F19-32JE [V001]
Tikiake: DTS20F19-32JE [V001].pdf
DTS20F19-32JN
DTS20F19-32JN
Tikiake: DTS20F19-32JN.pdf
DTS20F19-32JN [V001]
DTS20F19-32JN [V001]
Tikiake: DTS20F19-32JN [V001].pdf
DTS20F19-32PA-6149
DTS20F19-32PA-6149
Whakaahuatanga: SQUARE FLANGE RECEPTACLE
Tikiake: DTS20F19-32PA-6149.pdf
DTS20F19-32PAC021
DTS20F19-32PAC021
Tikiake: DTS20F19-32PAC021.pdf
DTS20F19-32JE
DTS20F19-32JE
Tikiake: DTS20F19-32JE.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel