DTS20F19-11PA-LC
Hua Hua
Tau Wae: DTS20F19-11PA-LC
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN HSG RCPT FLANGE 11POS PIN
Ngā Rauemi: DTS20F19-11PA-LC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DTS20F19-11PA-LC
Tau Wae DTS20F19-11PA-LC Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN HSG RCPT FLANGE 11POS PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2678 pcs Pepa Raraunga DTS20F19-11PA-LC.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 16 Whakamahi Shielded
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Silver Ētahi Ingoa DDTS20F19-11PA-LC
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 11
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga DTS20F19-11PA-LC
Kua whakaratohia te Taimana Nui 19-11 Kōkuhu Rauemi -
Kei roto - Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 11 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Whakaahuatanga CONN HSG RCPT FLANGE 11POS PIN
I teie nei - Max / Whakapā Threaded Te whakakotahi i nga mea matai, te papa -
Ko te Hononga Nuturu Electroless Nickel Hoahoa Whakapā Plastic
Whakaaetanga Mea A Momo Hononga Receptacle Housing
Rauemi Ara Flange
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DTS20F19-11PB [V001]
DTS20F19-11PB [V001]
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: RECP ASSY
I roto i te taonga: 2526 pcs
Tikiake: DTS20F19-11PB [V001].pdf
RFQ
DTS20F19-11PA
DTS20F19-11PA
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP