DTS20F17-26PN-LC
Hua Hua
Tau Wae: DTS20F17-26PN-LC
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN HSG RCPT FLANGE 26POS PIN
Ngā Rauemi: DTS20F17-26PN-LC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DTS20F17-26PN-LC
Tau Wae DTS20F17-26PN-LC Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN HSG RCPT FLANGE 26POS PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3154 pcs Pepa Raraunga DTS20F17-26PN-LC.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 20 Whakamahi Shielded
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Silver Ētahi Ingoa DDTS20F17-26PN-LC
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 26
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga DTS20F17-26PN-LC
Kua whakaratohia te Taimana Nui 17-26 Kōkuhu Rauemi -
Kei roto - Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 26 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Whakaahuatanga CONN HSG RCPT FLANGE 26POS PIN