DJT16F25-24PN
Hua Hua
Tau Wae: DJT16F25-24PN
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 24POS STRGHT W/PINS
Ngā Rauemi: DJT16F25-24PN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DJT16F25-24PN
Tau Wae DJT16F25-24PN Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN PLUG 24POS STRGHT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1568 pcs Pepa Raraunga DJT16F25-24PN.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Nickel Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DDJT16F25-24PN
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 24
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga DJT16F25-24PN
Kua whakaratohia te Taimana Nui 25-24 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 24 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN PLUG 24POS STRGHT W/PINS
Whakatauranga onamata 13A, 23A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock