DJT16F25-24JN
Hua Hua
Tau Wae: DJT16F25-24JN
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 24POS STRGHT W/SKT
Ngā Rauemi: DJT16F25-24JN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DJT16F25-24JN
Tau Wae DJT16F25-24JN Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN PLUG 24POS STRGHT W/SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1549 pcs Pepa Raraunga DJT16F25-24JN.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Nickel Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DDJT16F25-24JN
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 24
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga DJT16F25-24JN
Kua whakaratohia te Taimana Nui 25-24 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 24 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN PLUG 24POS STRGHT W/SKT
Whakatauranga onamata 13A, 23A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock
Whakaaetanga Mea N (Normal) Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DJT16F25-24JN-LC
DJT16F25-24JN-LC
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG STRGHT 24POS SKT