DJT16E25-19SN
Hua Hua
Tau Wae: DJT16E25-19SN
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT
Ngā Rauemi: DJT16E25-19SN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DJT16E25-19SN
Tau Wae DJT16E25-19SN Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1506 pcs Pepa Raraunga DJT16E25-19SN.pdf
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DDJT16E25-19SN
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 19
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga DJT16E25-19SN
Kua whakaratohia te Taimana Nui 25-19 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT
Whakatauranga onamata 23A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock
Whakaaetanga Mea N (Normal) Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DJT16E25-24BA
DJT16E25-24BA
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 24POS INLINE
I roto i te taonga: 5017 pcs
Tikiake: DJT16E25-24BA.pdf
RFQ
DJT16E25-19SA-LC
DJT16E25-19SA-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 19POS INLINE