DJT16E23-55HD
Hua Hua
Tau Wae: DJT16E23-55HD
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 55POS STRGHT W/PINS
Ngā Rauemi: DJT16E23-55HD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DJT16E23-55HD
Tau Wae DJT16E23-55HD Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN PLUG 55POS STRGHT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1083 pcs Pepa Raraunga DJT16E23-55HD.pdf
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DDJT16E23-55HD
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 55
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga DJT16E23-55HD
Kua whakaratohia te Taimana Nui 23-55 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN PLUG 55POS STRGHT W/PINS
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock