DJT16E23-53SN
Hua Hua
Tau Wae: DJT16E23-53SN
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 53POS STRGHT W/SKT
Ngā Rauemi: DJT16E23-53SN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DJT16E23-53SN
Tau Wae DJT16E23-53SN Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN PLUG 53POS STRGHT W/SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1479 pcs Pepa Raraunga DJT16E23-53SN.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DDJT16E23-53SN
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 53
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga DJT16E23-53SN
Kua whakaratohia te Taimana Nui 23-53 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 53 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN PLUG 53POS STRGHT W/SKT
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock