DJT16E23-53JA
Hua Hua
Tau Wae: DJT16E23-53JA
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 53POS STRGHT W/SKT
Ngā Rauemi: DJT16E23-53JA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DJT16E23-53JA
Tau Wae DJT16E23-53JA Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN PLUG 53POS STRGHT W/SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1441 pcs Pepa Raraunga DJT16E23-53JA.pdf
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DDJT16E23-53JA
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 53
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga DJT16E23-53JA
Kua whakaratohia te Taimana Nui 23-53 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 53 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN PLUG 53POS STRGHT W/SKT
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock