DJT16E13-4PN
Hua Hua
Tau Wae: DJT16E13-4PN
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 4POS STRGHT W/PINS
Ngā Rauemi: DJT16E13-4PN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DJT16E13-4PN
Tau Wae DJT16E13-4PN Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN PLUG 4POS STRGHT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2064 pcs Pepa Raraunga DJT16E13-4PN.pdf
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DDJT16E13-4PN
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 4
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga DJT16E13-4PN
Kua whakaratohia te Taimana Nui 13-4 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN PLUG 4POS STRGHT W/PINS
Whakatauranga onamata 13A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock
Whakaaetanga Mea N (Normal) Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DJT16E13-4PN-LC
DJT16E13-4PN-LC
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG STRGHT 4POS PIN