DJT16E13-4JN
Hua Hua
Tau Wae: DJT16E13-4JN
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 4POS STRGHT W/SKT
Ngā Rauemi: DJT16E13-4JN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DJT16E13-4JN
Tau Wae DJT16E13-4JN Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN PLUG 4POS STRGHT W/SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2607 pcs Pepa Raraunga DJT16E13-4JN.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DDJT16E13-4JN
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 4
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga DJT16E13-4JN
Kua whakaratohia te Taimana Nui 13-4 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN PLUG 4POS STRGHT W/SKT
Whakatauranga onamata 13A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock