DJT16E13-4HN
TE Connectivity Deutsch Connectors
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DJT16E13-4HN
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 4POS STRGHT W/PINS
Ngā Rauemi: DJT16E13-4HN.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DJT16E13-4HN
Tau Wae DJT16E13-4HN Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN PLUG 4POS STRGHT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2055 pcs Pepa Raraunga DJT16E13-4HN.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DDJT16E13-4HN
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 4
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga DJT16E13-4HN
Kua whakaratohia te Taimana Nui 13-4 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN PLUG 4POS STRGHT W/PINS
Whakatauranga onamata 13A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock
Whakaaetanga Mea N (Normal) Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DJT16E13-4JC
DJT16E13-4JC
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN PLUG 4POS STRGHT W/SKT
I roto i te taonga: 1905 pcs
Tikiake: DJT16E13-4JC.pdf
RFQ
DJT16E13-4HN-LC
DJT16E13-4HN-LC
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG STRGHT 4POS PIN