DJT14F15-18HB
Hua Hua
Tau Wae: DJT14F15-18HB
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 18POS JAM NUT W/PINS
Ngā Rauemi: DJT14F15-18HB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DJT14F15-18HB
Tau Wae DJT14F15-18HB Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 18POS JAM NUT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1866 pcs Pepa Raraunga DJT14F15-18HB.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Nickel Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DDJT14F15-18HB
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 18
Momo Tae Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga DJT14F15-18HB
Kua whakaratohia te Taimana Nui 15-18 Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 18POS JAM NUT W/PINS
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock
Whakaaetanga Mea B Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DJT14F15-18HN
DJT14F15-18HN
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN RCPT 18POS JAM NUT W/PINS
I roto i te taonga: 1749 pcs
Tikiake: DJT14F15-18HN.pdf
RFQ
DJT14F15-18JA-LC
DJT14F15-18JA-LC
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT JAM NUT 18POS SKT
I roto i te taonga: 1711 pcs
Tikiake: DJT14F15-18JA-LC.pdf
RFQ
DJT14F15-18HB-LC
DJT14F15-18HB-LC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 18POS PNL MT