DJT14E13-4JB
TE Connectivity Deutsch Connectors
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DJT14E13-4JB
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 4POS JAM NUT W/SKT
Ngā Rauemi: DJT14E13-4JB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DJT14E13-4JB
Tau Wae DJT14E13-4JB Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 4POS JAM NUT W/SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2106 pcs Pepa Raraunga DJT14E13-4JB.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DDJT14E13-4JB
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 4
Momo Tae Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga DJT14E13-4JB
Kua whakaratohia te Taimana Nui 13-4 Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 4POS JAM NUT W/SKT
Whakatauranga onamata 13A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock