DJT10F17-26HB
Hua Hua
Tau Wae: DJT10F17-26HB
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 26POS FLANGE W/PINS
Ngā Rauemi: DJT10F17-26HB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DJT10F17-26HB
Tau Wae DJT10F17-26HB Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 26POS FLANGE W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2428 pcs Pepa Raraunga DJT10F17-26HB.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Nickel Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DDJT10F17-26HB
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 26
Momo Tae Panel Mount, Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga DJT10F17-26HB
Kua whakaratohia te Taimana Nui 17-26 Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 26POS FLANGE W/PINS
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock
Whakaaetanga Mea B Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DJT10F17-26HN
DJT10F17-26HN
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 5236 pcs
Tikiake: DJT10F17-26HN.pdf
RFQ
DJT10F17-26BC
DJT10F17-26BC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT
I roto i te taonga: 3444 pcs
Tikiake: DJT10F17-26BC.pdf
RFQ
DJT10F17-26HB-LC
DJT10F17-26HB-LC
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT FLANGE 26POS PIN