DJT10F13-98JN
Hua Hua
Tau Wae: DJT10F13-98JN
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 10POS FLANGE W/SKT
Ngā Rauemi: DJT10F13-98JN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DJT10F13-98JN
Tau Wae DJT10F13-98JN Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 10POS FLANGE W/SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2105 pcs Pepa Raraunga DJT10F13-98JN.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Nickel Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DDJT10F13-98JN
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Panel Mount, Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga DJT10F13-98JN
Kua whakaratohia te Taimana Nui 13-98 Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 10POS FLANGE W/SKT
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock