DJT10E25-19SN
Hua Hua
Tau Wae: DJT10E25-19SN
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT
Ngā Rauemi: DJT10E25-19SN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DJT10E25-19SN
Tau Wae DJT10E25-19SN Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1547 pcs Pepa Raraunga DJT10E25-19SN.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DDJT10E25-19SN
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 19
Momo Tae Panel Mount, Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga DJT10E25-19SN
Kua whakaratohia te Taimana Nui 25-19 Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT
Whakatauranga onamata 23A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock