DJT10E25-19BA
Hua Hua
Tau Wae: DJT10E25-19BA
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN HSG RCPT FLANGE 19POS SKT
Ngā Rauemi: DJT10E25-19BA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DJT10E25-19BA
Tau Wae DJT10E25-19BA Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN HSG RCPT FLANGE 19POS SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2480 pcs Pepa Raraunga DJT10E25-19BA.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 12 Whakamahi Shielded
Patohia nga huanga Environment Resistant Momo For Female Sockets
Aronga Whakatika Crimp Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti - Kua oti te Rei Aluminum Alloy
Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, DJT RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Olive Drab Ētahi Ingoa DDJT10E25-19BA
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 19
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga DJT10E25-19BA
Kua whakaratohia te Taimana Nui 25-19 Kōkuhu Rauemi -
Kei roto - Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Whakaahuatanga CONN HSG RCPT FLANGE 19POS SKT