DJT10E15-18SN
Hua Hua
Tau Wae: DJT10E15-18SN
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 18POS FLANGE W/SKT
Ngā Rauemi: DJT10E15-18SN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DJT10E15-18SN
Tau Wae DJT10E15-18SN Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 18POS FLANGE W/SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2398 pcs Pepa Raraunga DJT10E15-18SN.pdf
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DDJT10E15-18SN
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 18
Momo Tae Panel Mount, Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga DJT10E15-18SN
Kua whakaratohia te Taimana Nui 15-18 Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 18POS FLANGE W/SKT
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock