DJT10E13-98SB
Hua Hua
Tau Wae: DJT10E13-98SB
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 10POS FLANGE W/SKT
Ngā Rauemi: DJT10E13-98SB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DJT10E13-98SB
Tau Wae DJT10E13-98SB Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN RCPT 10POS FLANGE W/SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2723 pcs Pepa Raraunga DJT10E13-98SB.pdf
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DDJT10E13-98SB
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Panel Mount, Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga DJT10E13-98SB
Kua whakaratohia te Taimana Nui 13-98 Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 10POS FLANGE W/SKT
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock
Whakaaetanga Mea B Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DJT10E13-98SB-LC
DJT10E13-98SB-LC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 10POS PNL MT
I roto i te taonga: 3685 pcs
Tikiake: DJT10E13-98SB-LC.pdf
RFQ
DJT10E13-98SC
DJT10E13-98SC
Whakaahuatanga: DJT10E13-98SC
I roto i te taonga: 3123 pcs
Tikiake: DJT10E13-98SC.pdf
RFQ
DJT10E13-98SA-LC
DJT10E13-98SA-LC