D55342E07B100BR
TT Electronics/IRC
D55342E07B100BR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D55342E07B100BR
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics/IRC
Whakaahuatanga hua RES SMD 100K OHM 0.1% 1/4W 1206
Ngā Rauemi: D55342E07B100BR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D55342E07B100BR
Tau Wae D55342E07B100BR Kaihanga TT Electronics/IRC
Whakaahuatanga RES SMD 100K OHM 0.1% 1/4W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5453 pcs Pepa Raraunga D55342E07B100BR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC R (0.01%) Putanga - Mahi 0.25W, 1/4W
Tuhinga o mua - Breakdown 1206 Te matotoru (Max) ±25ppm/°C
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa Military, MIL-PRF-55342, RM1206
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 1206 (3216 Metric)
Ētahi Ingoa 1217-1003-2
1217-1003-2-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga D55342E07B100BR
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.71mm) Ngā āhuatanga Military, Moisture Resistant
FIFO 2 Whakaahua nui 100k Ohm ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Military, Moisture Resistant Thin Film
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.1% Whakaahuatanga RES SMD 100K OHM 0.1% 1/4W 1206
Te kohikohi, te momo whare noho Thin Film Tuhinga o mua 100k
Ngā Hua e hāngai ana
D55342E07B100BRTI
D55342E07B100BRTI
Kaihanga: Vishay Dale
Whakaahuatanga: RES SMD 100K OHM 0.1% 1/4W 1206
I roto i te taonga: 17250 pcs
Tikiake: D55342E07B100BRTI.pdf
RFQ
D55342E07B100BMWS
D55342E07B100BMWS
Kaihanga: Dale / Vishay
I roto i te taonga: 23237 pcs
Tikiake: D55342E07B100BMWS.pdf
RFQ
D55342E07B100BPWS
D55342E07B100BPWS
Kaihanga: Dale / Vishay
Tikiake: D55342E07B100BPWS.pdf
D55342E07B100BRT5
D55342E07B100BRT5
Tikiake: D55342E07B100BRT5.pdf
D55342E07B100ARWI
D55342E07B100ARWI
Kaihanga: Vishay Dale
Whakaahuatanga: RES SMD 100 OHM 0.1% 1/4W 1206
Tikiake: D55342E07B100ARWI.pdf
D55342E07B100BCWS
D55342E07B100BCWS
Tikiake: D55342E07B100BCWS.pdf
D55342E07B100BRWS
D55342E07B100BRWS
Tikiake: D55342E07B100BRWS.pdf
D55342E07B100BRTP
D55342E07B100BRTP
Tikiake: D55342E07B100BRTP.pdf
D55342E07B100ARWP
D55342E07B100ARWP
Tikiake: D55342E07B100ARWP.pdf
D55342E07B100BRT0
D55342E07B100BRT0
Tikiake: D55342E07B100BRT0.pdf
D55342E07B100ARWS
D55342E07B100ARWS
Tikiake: D55342E07B100ARWS.pdf
D55342E07B100BRWP
D55342E07B100BRWP
Tikiake: D55342E07B100BRWP.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel