D38999/26WJ29HC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D38999/26WJ29HC
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 29POS STRGHT W/PINS
Ngā Rauemi: D38999/26WJ29HC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/26WJ29HC
Tau Wae D38999/26WJ29HC Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN PLUG 29POS STRGHT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1929 pcs Pepa Raraunga D38999/26WJ29HC.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti J Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DD38999/26WJ29HC
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 29
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/26WJ29HC
Kua whakaratohia te Taimana Nui 25-29 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 29 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN PLUG 29POS STRGHT W/PINS
Whakatauranga onamata 13A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea C Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/26WJ29HE
D38999/26WJ29HE
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 29POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1096 pcs
Tikiake: D38999/26WJ29HE.pdf
RFQ
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
I roto i te taonga: 817 pcs
Tikiake: D38999/26WJ29HE.pdf
RFQ
D38999/26WJ29HC-LC
D38999/26WJ29HC-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 29POS INLINE
I roto i te taonga: 927 pcs
Tikiake: D38999/26WJ29HC-LC.pdf
D38999/26WJ29HB
D38999/26WJ29HB