D38999/26WJ29AC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D38999/26WJ29AC
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN HSG PLUG STRGHT 29POS PIN
Ngā Rauemi: D38999/26WJ29AC.pdf
1 pcs
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/26WJ29AC
Tau Wae D38999/26WJ29AC Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN HSG PLUG STRGHT 29POS PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2226 pcs Pepa Raraunga D38999/26WJ29AC.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 16 Whakamahi Shielded
Patohia nga huanga Environment Resistant Momo For Male Pins
Aronga Whakatika Crimp Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti J Kua oti te Rei Aluminum Alloy
Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Olive Drab Ētahi Ingoa DD38999/26WJ29AC
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 29
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/26WJ29AC
Kua whakaratohia te Taimana Nui 25-29 Kōkuhu Rauemi Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium
Kei roto - Ngā āhuatanga Coupling Nut
Whakaahua nui 29 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Whakaahuatanga CONN HSG PLUG STRGHT 29POS PIN
I teie nei - Max / Whakapā Threaded Te whakakotahi i nga mea matai, te papa 1.890" (48.01mm)