| Tau Wae | D38999/26WJ24BA | Kaihanga | TE Connectivity Deutsch Connectors |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | CONN HSG PLUG STRGHT 24POS SKT | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture |
| He Rahinga Kei te wātea | 2419 pcs | Pepa Raraunga | D38999/26WJ24BA.pdf |
| Wireka Wire ranei Range - AWG | 12 (12), 16 (12) | Whakamahi | Shielded |
| Patohia nga huanga | Environment Resistant | Momo | For Female Sockets |
| Aronga Whakatika | Crimp | Whakamutunga Whakamutunga | Circular |
| Rauemi Tae, Whakaoti | J | Kua oti te Rei | Aluminum Alloy |
| Raupapa | Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS | RoHS Tūnga | Bulk |
| Pukatuka / Mating Plug Taitapa | Olive Drab | Ētahi Ingoa | DD38999/26WJ24BA |
| Tae Mahi | -65°C ~ 175°C | Tau o nga Tauranga | 24 |
| Tuhipoka | Contacts Not Included | Momo Tae | Free Hanging (In-Line) |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) | Ko te Whakatau Whakamatau | - |
| Te Tae Kaituku Taeke | 12 Weeks | Waehanga Kaihanga | D38999/26WJ24BA |
| Kua whakaratohia te Taimana Nui | 25-24 | Kōkuhu Rauemi | Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium |
| Kei roto | - | Ngā āhuatanga | Coupling Nut |
| Whakaahua nui | 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut | Whakaahuatanga | CONN HSG PLUG STRGHT 24POS SKT |
| I teie nei - Max / Whakapā | Threaded | Te whakakotahi i nga mea matai, te papa | 1.890" (48.01mm) |