D38999/26WH55JA
TE Connectivity Deutsch Connectors
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D38999/26WH55JA
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 55POS STRGHT W/SKT
Ngā Rauemi: D38999/26WH55JA.pdf
1 pcs
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/26WH55JA
Tau Wae D38999/26WH55JA Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN PLUG 55POS STRGHT W/SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1225 pcs Pepa Raraunga D38999/26WH55JA.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti H Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa D3899926WH55JA
DD38999/26WH55JA
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 55
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/26WH55JA
Kua whakaratohia te Taimana Nui 23-55 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 55 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN PLUG 55POS STRGHT W/SKT
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea A Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Taara Taea 50µin (1.27µm)
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/26WH55JA-LC
D38999/26WH55JA-LC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG STRGHT 55POS SKT
I roto i te taonga: 1622 pcs
Tikiake: D38999/26WH55JA-LC.pdf
RFQ
D38999/26WH55HN
D38999/26WH55HN
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 4437 pcs
Tikiake: D38999/26WH55HN.pdf
RFQ
D38999/26WH55JA
D38999/26WH55JA
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 999 pcs
Tikiake: D38999/26WH55JA.pdf
D38999/26WH55JB
D38999/26WH55JB
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity