D38999/26WG41HC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D38999/26WG41HC
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 41POS STRGHT W/PINS
Ngā Rauemi: D38999/26WG41HC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/26WG41HC
Tau Wae D38999/26WG41HC Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN PLUG 41POS STRGHT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1220 pcs Pepa Raraunga D38999/26WG41HC.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti G Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DD38999/26WG41HC
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 41
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/26WG41HC
Kua whakaratohia te Taimana Nui 21-41 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 41 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN PLUG 41POS STRGHT W/PINS
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea C Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/26WG41HC
D38999/26WG41HC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 41POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 5609 pcs
Tikiake: D38999/26WG41HC.pdf
RFQ
D38999/26WG41HB
D38999/26WG41HB
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN PLUG 41POS STRGHT W/PINS