D38999/26WG39JC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D38999/26WG39JC
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 39POS STRGHT W/SKT
Ngā Rauemi: D38999/26WG39JC.pdf
1 pcs
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/26WG39JC
Tau Wae D38999/26WG39JC Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN PLUG 39POS STRGHT W/SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1198 pcs Pepa Raraunga D38999/26WG39JC.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti G Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DD38999/26WG39JC
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 39
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/26WG39JC
Kua whakaratohia te Taimana Nui 21-39 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 39 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN PLUG 39POS STRGHT W/SKT
Whakatauranga onamata 7.5A, 13A I teie nei - Max / Whakapā Threaded