D38999/26WF32HA
TE Connectivity Deutsch Connectors
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D38999/26WF32HA
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 32POS STRGHT W/PINS
Ngā Rauemi: D38999/26WF32HA.pdf
1 pcs
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/26WF32HA
Tau Wae D38999/26WF32HA Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN PLUG 32POS STRGHT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1846 pcs Pepa Raraunga D38999/26WF32HA.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti F Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DD38999/26WF32HA
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 32
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/26WF32HA
Kua whakaratohia te Taimana Nui 19-32 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN PLUG 32POS STRGHT W/PINS
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea A Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/26WF32HB
D38999/26WF32HB
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1455 pcs
Tikiake: D38999/26WF32HB.pdf
RFQ
D38999/26WF32HA-LC
D38999/26WF32HA-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 32POS INLINE
I roto i te taonga: 2842 pcs
Tikiake: D38999/26WF32HA-LC.pdf
RFQ
D38999/26WF32HA
D38999/26WF32HA