D38999/26WF11PE
Hua Hua
Tau Wae: D38999/26WF11PE
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 11POS STRGHT W/PINS
Ngā Rauemi: D38999/26WF11PE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/26WF11PE
Tau Wae D38999/26WF11PE Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN PLUG 11POS STRGHT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1330 pcs Pepa Raraunga D38999/26WF11PE.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti F Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DD38999/26WF11PE
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 11
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/26WF11PE
Kua whakaratohia te Taimana Nui 19-11 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 11 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN PLUG 11POS STRGHT W/PINS
Whakatauranga onamata 13A I teie nei - Max / Whakapā Threaded