D38999/26WD19HA
TE Connectivity Deutsch Connectors
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D38999/26WD19HA
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 19POS STRGHT W/PINS
Ngā Rauemi: D38999/26WD19HA.pdf
1 pcs
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/26WD19HA
Tau Wae D38999/26WD19HA Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN PLUG 19POS STRGHT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2039 pcs Pepa Raraunga D38999/26WD19HA.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti D Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DD38999/26WD19HA
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 19
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/26WD19HA
Kua whakaratohia te Taimana Nui 15-19 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN PLUG 19POS STRGHT W/PINS
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea A Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Taara Taea 50µin (1.27µm)
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/26WD19BN
D38999/26WD19BN
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE
I roto i te taonga: 3511 pcs
Tikiake: D38999/26WD19BN.pdf
RFQ
D38999/26WD19HA
D38999/26WD19HA
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1989 pcs
Tikiake: D38999/26WD19HA.pdf
RFQ