D38999/26WB98AA
TE Connectivity Deutsch Connectors
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D38999/26WB98AA
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN HSG PLUG STRGHT 6POS PIN
Ngā Rauemi: D38999/26WB98AA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/26WB98AA
Tau Wae D38999/26WB98AA Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN HSG PLUG STRGHT 6POS PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2882 pcs Pepa Raraunga D38999/26WB98AA.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 20 Whakamahi Shielded
Patohia nga huanga Environment Resistant Momo For Male Pins
Aronga Whakatika Crimp Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti B Kua oti te Rei Aluminum Alloy
Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Olive Drab Ētahi Ingoa D3899926WB98AA
DD38999/26WB98AA
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 6
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/26WB98AA
Kua whakaratohia te Taimana Nui 11-98 Kōkuhu Rauemi Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium
Kei roto - Ngā āhuatanga Coupling Nut
Whakaahua nui 6 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Whakaahuatanga CONN HSG PLUG STRGHT 6POS PIN
I teie nei - Max / Whakapā Threaded Te whakakotahi i nga mea matai, te papa 0.980" (24.89mm)
Ko te Hononga Nuturu Chromate over Cadmium Hoahoa Whakapā Plastic
Whakaaetanga Mea A Momo Hononga Plug Housing
Rauemi Ara -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/26WB98AA
D38999/26WB98AA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: MILDTL 38999 III PLUG
I roto i te taonga: 2507 pcs
Tikiake:
RFQ
D38999/26WB98AB
D38999/26WB98AB
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 6POS INLINE
I roto i te taonga: 3093 pcs
Tikiake: D38999/26WB98AB.pdf
RFQ
D38999/26WB98AC
D38999/26WB98AC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG STRGHT 6POS PIN