D38999/26MJ43PA
TE Connectivity Deutsch Connectors
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D38999/26MJ43PA
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 43POS STRGHT W/PINS
Ngā Rauemi: D38999/26MJ43PA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/26MJ43PA
Tau Wae D38999/26MJ43PA Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN PLUG 43POS STRGHT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4747 pcs Pepa Raraunga D38999/26MJ43PA.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Composite, Nickel Plated
Rauemi Tae, Whakaoti J Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, ACT
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DD38999/26MJ43PA
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 43
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/26MJ43PA
Kua whakaratohia te Taimana Nui 25-43 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 43 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN PLUG 43POS STRGHT W/PINS
Whakatauranga onamata 7.5A, 13A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea A Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Taara Taea 50µin (1.27µm)
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/26MJ43JN
D38999/26MJ43JN
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 43POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 763 pcs
Tikiake: D38999/26MJ43JN.pdf
RFQ
D38999/26MJ43PA
D38999/26MJ43PA
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 43POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1319 pcs
Tikiake: D38999/26MJ43PA.pdf
RFQ
D38999/26MJ43PB
D38999/26MJ43PB
Whakaahuatanga: CONN PLUG 43POS STRAIGHT W/PINS
I roto i te taonga: 924 pcs
Tikiake: D38999/26MJ43PB.pdf
D38999/26MJ43PA
D38999/26MJ43PA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
I roto i te taonga: 1385 pcs
Tikiake:
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Tikiake: D38999/26MJ43PB.pdf
D38999/26MJ43PA-LC
D38999/26MJ43PA-LC
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG STRGHT 43POS PIN
Tikiake: D38999/26MJ43PA-LC.pdf
Whakaahuatanga: MILDTL 38999 III PLUG
Tikiake:
D38999/26MJ43PB-LC
D38999/26MJ43PB-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 43POS INLINE
Tikiake: D38999/26MJ43PB-LC.pdf
D38999/26MJ43PA-LC
D38999/26MJ43PA-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 43POS INLINE
D38999/26MJ43JN-LC
D38999/26MJ43JN-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 43POS INLINE
Tikiake: D38999/26MJ43JN-LC.pdf
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 43POS INLINE
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel