D38999/26MJ43AB
TE Connectivity Deutsch Connectors
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D38999/26MJ43AB
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN HSG PLUG STRGHT 43POS PIN
Ngā Rauemi: D38999/26MJ43AB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/26MJ43AB
Tau Wae D38999/26MJ43AB Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN HSG PLUG STRGHT 43POS PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5810 pcs Pepa Raraunga D38999/26MJ43AB.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 16 (20), 20 (23) Whakamahi Shielded
Patohia nga huanga Environment Resistant Momo For Male Pins
Aronga Whakatika Crimp Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti J Kua oti te Rei Composite
Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, ACT RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Silver Ētahi Ingoa DD38999/26MJ43AB
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 43
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/26MJ43AB
Kua whakaratohia te Taimana Nui 25-43 Kōkuhu Rauemi Composite, Electroless Nickel
Kei roto - Ngā āhuatanga Coupling Nut
Whakaahua nui 43 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Whakaahuatanga CONN HSG PLUG STRGHT 43POS PIN
I teie nei - Max / Whakapā Threaded Te whakakotahi i nga mea matai, te papa 1.890" (48.01mm)
Ko te Hononga Nuturu Electroless Nickel Hoahoa Whakapā Plastic
Whakaaetanga Mea B Momo Hononga Plug Housing
Rauemi Ara -
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/26MJ43AE
D38999/26MJ43AE
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: MILDTL 38999 III PLUG
I roto i te taonga: 1594 pcs
Tikiake:
RFQ
D38999/26MJ43AC
D38999/26MJ43AC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG STRGHT 43POS PIN
I roto i te taonga: 920 pcs
Tikiake: D38999/26MJ43AC.pdf
RFQ
D38999/26MJ43AB
D38999/26MJ43AB
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 43POS INLINE
I roto i te taonga: 4384 pcs
Tikiake: D38999/26MJ43AB.pdf
D38999/26MJ43AD
D38999/26MJ43AD
Tikiake: D38999/26MJ43AD.pdf
Tikiake:
D38999/26MJ43AB
D38999/26MJ43AB
D38999/26MJ43AA
D38999/26MJ43AA
Tikiake: D38999/26MJ43AA.pdf
D38999/26MJ37SN-LC
D38999/26MJ37SN-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 37POS INLINE