D38999/26MJ19SN
TE Connectivity Deutsch Connectors
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D38999/26MJ19SN
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT
Ngā Rauemi: D38999/26MJ19SN.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/26MJ19SN
Tau Wae D38999/26MJ19SN Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4512 pcs Pepa Raraunga D38999/26MJ19SN.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Composite, Nickel Plated
Rauemi Tae, Whakaoti J Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, ACT
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa D3899926MJ19SN
DD38999/26MJ19SN
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 19
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/26MJ19SN
Kua whakaratohia te Taimana Nui 25-19 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT
Whakatauranga onamata 23A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea N (Normal) Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/26MJ19SN-LC
D38999/26MJ19SN-LC
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG STRGHT 19POS SKT
I roto i te taonga: 6003 pcs
Tikiake: D38999/26MJ19SN-LC.pdf
RFQ
D38999/26MJ20AA
D38999/26MJ20AA
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 30POS INLINE
I roto i te taonga: 3994 pcs
Tikiake: D38999/26MJ20AA.pdf
RFQ
D38999/26MJ19SN
D38999/26MJ19SN
Whakaahuatanga: CONN PLUG 19POS STRAIGHT W/SCKT