D38999/26FJ61PB
Hua Hua
Tau Wae: D38999/26FJ61PB
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 61POS STRGHT W/PINS
Ngā Rauemi: D38999/26FJ61PB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/26FJ61PB
Tau Wae D38999/26FJ61PB Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN PLUG 61POS STRGHT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1463 pcs Pepa Raraunga D38999/26FJ61PB.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Nickel Plated
Rauemi Tae, Whakaoti J Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DD38999/26FJ61PB
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 61
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/26FJ61PB
Kua whakaratohia te Taimana Nui 25-61 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 61 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN PLUG 61POS STRGHT W/PINS
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea B Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/26FJ61PB-LC
D38999/26FJ61PB-LC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 61POS INLINE
I roto i te taonga: 2708 pcs
Tikiake: D38999/26FJ61PB-LC.pdf
RFQ
D38999/26FJ61PBLC
D38999/26FJ61PBLC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
I roto i te taonga: 1904 pcs
Tikiake: D38999/26FJ61PBLC.pdf
RFQ
D38999/26FJ61PB
D38999/26FJ61PB
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP