D38999/26FJ24PA
Hua Hua
Tau Wae: D38999/26FJ24PA
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 24POS STRGHT W/PINS
Ngā Rauemi: D38999/26FJ24PA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/26FJ24PA
Tau Wae D38999/26FJ24PA Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN PLUG 24POS STRGHT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1847 pcs Pepa Raraunga D38999/26FJ24PA.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Nickel Plated
Rauemi Tae, Whakaoti J Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DD38999/26FJ24PA
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 24
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/26FJ24PA
Kua whakaratohia te Taimana Nui 25-24 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 24 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN PLUG 24POS STRGHT W/PINS
Whakatauranga onamata 13A, 23A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea A Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/26FJ24PA-LC
D38999/26FJ24PA-LC
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG STRGHT 24POS PIN
I roto i te taonga: 2161 pcs
Tikiake: D38999/26FJ24PA-LC.pdf
RFQ
D38999/26FJ24PA-LC
D38999/26FJ24PA-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 24POS INLINE