D38999/26FJ19SC-LC
Hua Hua
Tau Wae: D38999/26FJ19SC-LC
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN HSG PLUG STRGHT 19POS SKT
Ngā Rauemi: D38999/26FJ19SC-LC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/26FJ19SC-LC
Tau Wae D38999/26FJ19SC-LC Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN HSG PLUG STRGHT 19POS SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2203 pcs Pepa Raraunga D38999/26FJ19SC-LC.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 12 Whakamahi Shielded
Patohia nga huanga Environment Resistant Momo For Female Sockets
Aronga Whakatika Crimp Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti J Kua oti te Rei Aluminum Alloy
Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Silver Ētahi Ingoa DD38999/26FJ19SC-LC
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 19
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/26FJ19SC-LC
Kua whakaratohia te Taimana Nui 25-19 Kōkuhu Rauemi Aluminum Alloy, Electroless Nickel
Kei roto - Ngā āhuatanga Coupling Nut
Whakaahua nui 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Whakaahuatanga CONN HSG PLUG STRGHT 19POS SKT
I teie nei - Max / Whakapā Threaded Te whakakotahi i nga mea matai, te papa 1.890" (48.01mm)
Ko te Hononga Nuturu Electroless Nickel Hoahoa Whakapā Plastic
Whakaaetanga Mea C Momo Hononga Plug Housing
Rauemi Ara -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/26FJ19SC-LC
D38999/26FJ19SC-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 19POS INLINE
I roto i te taonga: 1475 pcs
Tikiake:
RFQ
D38999/26FJ19SC
D38999/26FJ19SC
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT
I roto i te taonga: 1219 pcs
Tikiake: D38999/26FJ19SC.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP
Tikiake:
D38999/26FJ19SDL
D38999/26FJ19SDL
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE
D38999/26FJ19SD-LC
D38999/26FJ19SD-LC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
I roto i te taonga: 841 pcs
Tikiake: D38999/26FJ19SD-LC.pdf
I roto i te taonga: 614 pcs
Tikiake: D38999/26FJ19SC.pdf
D38999/26FJ19SBL
D38999/26FJ19SBL
D38999/26FJ19SD
D38999/26FJ19SD
I roto i te taonga: 369 pcs
Tikiake: D38999/26FJ19SD.pdf
D38999/26FJ19SC-LC
D38999/26FJ19SC-LC
I roto i te taonga: 832 pcs
Tikiake: D38999/26FJ19SC-LC.pdf
D38999/26FJ19SCL
D38999/26FJ19SCL
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel