D38999/26FJ19SA
Hua Hua
Tau Wae: D38999/26FJ19SA
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT
Ngā Rauemi: D38999/26FJ19SA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/26FJ19SA
Tau Wae D38999/26FJ19SA Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1669 pcs Pepa Raraunga D38999/26FJ19SA.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Nickel Plated
Rauemi Tae, Whakaoti J Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DD38999/26FJ19SA
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 19
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga D38999/26FJ19SA
Kua whakaratohia te Taimana Nui 25-19 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT
Whakatauranga onamata 23A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea A Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/26FJ19SAL
D38999/26FJ19SAL
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG 19POS STRGHT SCKT
I roto i te taonga: 1830 pcs
Tikiake:
RFQ
D38999/26FJ19SA-LC
D38999/26FJ19SA-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 19POS INLINE
I roto i te taonga: 1389 pcs
Tikiake:
RFQ
D38999/26FJ19PN
D38999/26FJ19PN
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 991 pcs
Tikiake: D38999/26FJ19PN.pdf
D38999/26FJ19SA-LC
D38999/26FJ19SA-LC
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG STRGHT 19POS SKT